اولین نشست رسمی کمیسیون بانوان بنیاد کارآفرینان گام دوم برگزار شد

به گزارش ایران بانو تجارت، اولین نشست رسمی کمیسیون بنیاد بانوان کارآفرینان گام دوم با حضور  جمعی از بانوان تاثیرگذار برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار ما, خاطره استاد رضایی ریاست کمیسیون بانوان بنیاد کارآفرینان گام دوم در جمع اصحاب رسانه و جوانان و بانوان تاثیرگذار گفت : به نمایندگی از حوزه بانوان و جوان سعی کردیم یکسری از بانوان تاثیرگذار و سرتیم ها از حوزه های مختلف اعم از حوزه های کشاورزی, حقوقی ,صنایع دستی به خصوص صنعت فرش دستباف, مشاغل خانگی, حوزه های دانشگاهی ,حوزه مادر و کودک و حوزه روانشناسی و جامعه شناسی را با هم تجمیع و با معرفی ظرفیت‌ها, اهداف و عملکرد بنیاد تبیین شود.
وی ادامه داد: تصمیم گرفته شد پروژه های سال ۱۴۰۳ را با پیش درآمد امسال تا پایان ماه اسفند رقم بزنیم و از  فروردین سال ۱۴۰۳ در حوزه زنان به طور تخصصی وارد شویم.
استاد رضایی تصریح کرد:  با توجه به ظرفیت ها موجود ,تمام تلاش مجموعه این است ظرفیت ها با محوریت بانوان و جوانان شناسایی و دوستان در بنیاد کارآفرینی گام دوم  وارد مبحث توسعه محلات شوند.
وی به نقش مادر و محوریت زن در جامعه اشاره کرد و افزود: امید واقع بینانه مسئله بسیار مهمی است در حقیقت ما مادران حذف امید و فردای فرزندان  را نداریم و این در حالی است که پرورش و رشد من مادر برای سازندگی مدیران جامعه ام مهم و امری حیاتی است.
این بانوی کارآفرین تاکید کرد: در این کمیسیون فضای روحیه احترام به ملیت گرایی بر پایه انسانیت مورد توجه است .